28. 5. Vilém

Zítra: Maxmilián
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Areál Trávníky

Areál Trávníky

Obec Líšná Vám nabízí k využití prostory nově zrekonstruovaného Areálu Trávníky 

Celková rekonstrukce budovy byla ukončena na podzim roku 2010. K dokončení velkou měrou přispělo získání dotace prostřednictvím MAS - Partnerství Moštěnka, v rámci 8. kola Programu rozvoje venkova v r. 2009. V prosinci roku 2011 byl zakoupen chybějící nábytek a nyní, již plnohodnotně vybaven, je Vám k dispozici.

loga

Kapacita společenské místnosti:  při plném obsazení  cca 50 osob.

K dispozici je Vám:

  • 14 ks stolů o rozměru 120x80 (je možné zapůjčit i ubrusy)
  • 50 ks čalouněných židlí
  • kuchyňka vybavená základním potřebným nádobím (sklenice, příbory, talíře - vše v počtu 50 ks)
  • mikrovlnná trouba
  • varná deska s pečící troubou
  • rychlovarná konvice.

Budova je vytápěna krbovou vložkou, připojenou na ústřední topení. Dřevo k vytápění je nutné si zajistit. Objekt je napojen na pitnou vodu, ve všech místnostech jsou v osvětlovacích tělesech úsporné žárovky. Osvětlen je také přilehlý venkovní park.  V celé budově je nutné respektovat zákaz kouření!

Pokud budete mít zájem o jeho zapůjčení, kontaktujte prosím správce areálu, pana Karla Kubíka,tel.: +420 773 553 205, e-mail: carlos-crx@seznam.cz  nebo prostřednictvím tohoto formuláře - "Napište správci stránek"

areál Trávníky areál Trávníky areál Trávníky areál Trávníky areál Trávníky

Kde jej najdete....?

Areál Trávníky se v Líšné nachází na samém začátku vesnice, při příjezdu od Domaželic je první budovou v obci po levé straně. V bezprostřední blízkosti se nachází prostorné hřiště. K objektu je možné přijet do bezprostřední blízkosti po zpevněné příjezdové ploše (zatravňovací dlažba).

 mapa