29. 3. Taťána

Zítra: Arnošt

Úvod > Obec > Aktuality > Nová odpadní nádoba na sběr použitého kuchyňského oleje

Nová odpadní nádoba na sběr použitého kuchyňského oleje

5.12.2019

V obci Líšná je na kontejnerovém stanovišti u obecního úřadu nově umístěna nádoba na sběr použitého kuchyňského oleje. Nádoba je určena pouze na odkládání použitého, přepálenéhoitého oleje. Nedávejte do nádob prosím jiný odpad. Je složité takovou společnost sehnat a rádi bychom si jejich služby udrželi.

Použitý kuchyňský olej slévejte do PET lahví a uzavřené je vhazujte do označené nádoby.. Olej by měl být čistý, bez zbytků (strouhanky, jiných částí). Olej je pak určen k eko...logické likvidaci.

Do sběrné nádoby:

PATŘÍ: přepálený rostilinný olej a tuk v pevně uzavřených a neporušených PET lahvích.

NEPATŘÍ: živočišné tuky (sádlo, lůj), motorový olej, plast (kromě lahví s olejem).

oleje.jpg