19. 4. Rostislav

Zítra: Marcela

Úvod > Obec > Aktuality > Hlášení obecního rozhlasu 12.10.2020

Hlášení obecního rozhlasu 12.10.2020

1. Ve středu 14.10.2020 proběhne v naší obci svoz komunálního odpadu.

2. V sobotu 17.10.2020 v době od 9.10 hod. do 9.40 hod.  proběhne svoz nebezpečného odpadu. Sběrné místo je u zvonice.

3. Sběr bioodpadu bude ještě probíhat, určitě do konce října.

4. Pojízdná prodejna ROSNIČKA oznamuje občanům, že do naší obce se svojí prodejnou přijede ve středu  14. 10. 2020  ve 14.15 hod. na obvyklé místo a bude prodávat obvyklý sortiment krmiv pro domácí a hospodářská zvířata, drogistické potřeby a základní potraviny.

Provozovatel pojízdné prodejny Vás žádá:

O POUŽÍVÁNÍ OCHRANNÝCH ROUŠEK A DODRŽOVÁNÍ BEZPEČNÉHO 2METROVÉHO ROZESTUPU !!!

5. Dodržování bezpečnostních opatření je nutné také v našem místním obchodě. Do obchodu vstupujte v rouškách, dezinfikujte si ruce a dodržujte 2m rozestup.

6. Na základě vládních opatření, která jsou vydána v souvislosti se šířením nemoci COVID, je do odvolání zrušeno Zdravotní cvičení v MŠ a setkávání maminek v MŠ.

7. Situace kolem šíření nemoc Covid se zhoršuje v celé České republice. Dnes budou vládou ČR oznámena nová opatření. Prosím sledujte sdělovací prostředky.

O opatřeních Vás budeme informovat. Připomínám, že kdo byste potřebovali cokoliv kolem zajištění ochranných prostředků, jako jsou roušky a dezinfekce, jsem Vám k dispozici.