25. 4. Marek

Zítra: Oto
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení obecního rozhlasuDatum konání:
20.2.2021

HLÁŠENÍ OBECNÍHO ROZHLASU

20.2.2021

 

VAK Přerov žádá majitele nemovitostí, kteří jsou napojeni na vodovodní řád, aby si zkontrolovali své vodoměrné šachty a připojení do domů.

Dnes do rána byl v naší obci evidován abnormální nárůst spotřební křivky vody, což znamená, že je možné, že mohl prasknout třeba vodoměr nebo potrubí ve vodoměrné šachtě či jinde, kde není rozvod dostatečně izolovaný proti mrazu a závada dosud nebyla odhalena.

K těmto situacím dochází při oblevě, která přichází po velkých mrazech.

Proveďte kontrolu a případnou poruchu nahlaste na dispečink VAK Přerov ...800 167 427.

 

Dále žádám ještě vlastníky nemovitostí, kteří neodevzdali domovní listy, které budou sloužit jako podklad pro zpracování projektové dokumentace ke kanalizaci, aby je odevzdali do pondělí 9.00 hod. ráno buď do schránky obecního úřadu nebo zaslali mailem.

Děkuji Vám za spolupráci a za pozornost.

Hanka Lounová