19. 4. Rostislav

Úvod > Obec > Aktuality > Benefiční koncert Tříkrálová sbírka

Benefiční koncert Tříkrálová sbírka

3.1.2021

Videopozvánka na benefiční koncert u příležitosti Tříkrálové sbírky

Online_beneficni_koncert_final.mp4V

Vzhledem k tomu, že současná situace není nakloněna klasickému tříkrálovému koledování, tak jsme přemýšleli jakým způsobem k lidem přinést tříkrálové poselství. Zrodila se tak myšlenka online benefičního Tříkrálového koncertu Charity Přerov, který se bude konat v neděli 3. 1. 2021 v 17 hodin v kostele sv. Vavřince v Přerově. Koncert bude přenášen Televizí Přerov a bude ke zhlédnutí na Youtube kanálu Charity Přerov

Při této příležitosti Vám posíláme Newsletter Charity Přerov, kde naleznete konkrétní informace o plánovaném koncertu a možnosti online darování. Tímto Vás prosíme o vzájemnou spolupráci v komunikaci koncertu ve Vaší obci. Na koncertě zazní tematicky laděné písně Pavla Nováka, Michaely Grohmanové a dalších. Hudební vstupy budou proloženy přáními známých přerovských rodáků. Proto bychom byli velmi rádi, kdybyste koncert distribuovali po Vašich komunikačních kanálech, aby potěšil co nejvíce občanů ve Vaší obci.

Toto číslo magazínu Charity Přerov je věnováno Tříkrálové sbírce, ale naleznete v něm spoustu zajímavých informací z dění v charitě. Proto Vám nabízíme možnost, že bychom Vám magazín zasílali pravidelně každý měsíc, abyste měli povědomí o službách Charity Přerov, které Vaši občané využívají či mohou využívat.

Budeme velmi rádi za vzájemnou spolupráci a věříme, že koncert Vám přinese naději do této náročné doby.

Posíláme přání příjemného adventu do Líšné.