Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Článek v Přerovském deníku

Článek v Přerovském deníkuJak asi spousta z Vás ví, v pátečním Přerovském deníku vyšel článek o naší obci. Stejně jako Vy, i já jsem se pozastavila nad tím, jak je článek napsaný (neaktuálně) a vlastně jsem se vůbec podivila nad tím, že se o naší obci v Přerovsku takhle píše.

Chtěla bych Vás tímto informovat, že jsem kontaktovala šéfredaktora Přerovského deníku s dotazem,  kdo článek psal a odkud čerpal materiály.  Paní redaktorka, Najďonovová je stážistka, která pro Deník pracuje externě, článek zpracovala sama, bez jakékoliv spolupráce se mnou nebo s kýmkoliv z obecního úřadu. Nekontaktovala nás s tím, abychom článek schválili, či nějak upravili a už vůbec nás nikdo neinformoval, že vůbec nějaký takový článek o naší obci v tisku bude. Tudíž v pátek vyšel v takové podobě jako vyšel.

Samotnou mě to mrzí, protože ať už je to jak je to, neudělala naší obci žádnou reklamu, spíše se všichni, kteří nás znají pozastavili nad tím, co je tam napsané a  reklama teď vyznívá spíše v negativním smyslu.

Jelikož vím, že spousta z Vás řekne, co jsem komu poskytla za informace, dávám Vám tímto na vědomí, že jsem s nikým ohledně článku nekomunikovala a vůbec jsem nevěděla, že někdo takový článek píše.

Děkuji za přečtení a za pochopení.

Hanka Jurčíková


25. 10. Beáta

Zítra: Erik

znak obce

Zasílání aktualit OÚ

Zájemci o zasílání aktualit z OÚ, zašlete prosím svoji mailovou adresu na mail: starosta@obeclisna.cz, nebo svůj požadavek napište správci stránek

ZDE

CZECH POINT

Czech point u nás - pro Vás.http://www.czechpoint.cz/web/

Venkovské turistické   informační centrum Dřevohostice
VTIC_logo_150.jpg

 

Policie ČR  -  územní odbor Přerovhttp://www.policie.cz/clanek/uzemni-odbor-prerov.aspx

 

Síť pomoci Moštěnkahttps://sitpomoci.cz/

 

MAS - Partnerství Moštěnkahttp://www.mas-mostenka.cz/

 

Mikroregion Moštěnkawww.mostenka.CZ

 

Kraj pod Hostýnemhttp://www.hostynsko.cz/

 

Kraj pod Hostýnem ožíváhttp://hostynsko.cz/

 

Návštěvnost stránek

194911
pata_lisna.jpg