28. 3. Soňa

Úvod > Obec > Aktuality > Vítání občánků obce Líšná

Vítání občánků obce Líšná

1.5.2016

Dnešní  den měl v Líšné ještě o trošku více svátečnější nádech, než je pro svátek 1.5. dané. Po několika letech se v Líšné opět uskutečnilo vítání občánků obce Líšná. Do obce se vítalo celkem sedm dětí. Děti byly přivítány starostkou obce a své místo ve slavnosti mělo i krásné vystoupení kantorek a dětí z MŠ Včelka. Dále se pokračovalo zapisováním do pamětní knihy obce, předáváním dárečků dětem a maminkám a také fotografováním.
Celé odpoledne se neslo v klidném a pohodovém duchu, o čemž svědčí i to, že všechny děti byly po celou dobu obřadu hodné a neukápla ani malá slzička z důvodu dětské nespokojenosti :-).
Děkujeme všem hostům dnešního odpoledne za účast a ještě jednou všem dětem přeji jen to nejlepší do jejich budoucích životů.

Fotogalerie - vítání občánků

DSC01220.JPGDSC01213[1].JPGDSC01248.JPG