Drobečková navigace

Úvodní stránka > Spolky > Rybářský spolek > Činnost RS

Činnost rybářského spolku

r. 2009

Rybářský rok 2009 byl zahájen tradičním rybářským plesem konaným v sobotu dne 31.1.2009. K poslechu a tanci hrála hudba MINI z Přerova. Zúčastnilo se 77 hostů. Jako již bývá u nás zvykem, byla bohatá tombola. Poděkování patří jejím sponzorům : Obecní úřad Čechy, Domažlice, Líšná, pan Pešák z Čech, pan Lučan z Domažlic a jiní. Čistý výdělek byl 2.600 Kč.

Nákup ryb z Tovačova u pana Zahradníčka.

Byly nakoupeni kapři K2/K3 v počtu 132 kaprů a pstruzi dl. 30 cm v počtu 30 kusů. Ryby byly dovezeny vozidlem pana Zahradníčka a vysazeny  do rybníka v lese. Částka na nákup ryb byla  13.500 Kč.

Během roku se rybáři zúčastnili  různých brigád,  jak na vlastních rybnících, tak na akcích obecních úřadů v Čechách a Domažlicích.

Na členské schůzi dne 15.3.09 bylo rozhodnuto o konání  dětského rybářského dne, který se uskutečnil v sobotu 13.6.09 na hrázi rybníka v Kosteleckém lese. I přes počáteční nepřízeň počasí a velmi těžce přístupný terén, se nakonec  rybářský den opravdu vydařil. Sluníčko vysvitlo, bláto a louže oschly a na hrázi rybníka jsme nakonec napočítali cca 250 dětí a dospělých.

V průběhu roku byl zpracován nový plán,  upravující činnost rybářů. Také bylo zvoleno nové zastupitelstvo organizace.V současné době má naše organizace  39 řádných členů a další zájemce už nebude  spolek přijímat – stop stav.

Dne 15.12.09  se uskutečnila již tradiční návštěva u rodiny Dohnalových v Holešově, kterým se každoročně podává zpráva o činnosti spolku.

Činnost rybářů v roce 2009 byla hodnocena na výroční členské schůzi dne 27.12.09 . V průběhu roku se řádně starali o krmení ryb pan Roman Pecha a  pan Karel Spáčil k plné spokojenosti členské základny.

16. 12. Albína

Zítra: Daniel

znak obce

Zasílání aktualit OÚ

Zájemci o zasílání aktualit z OÚ, zašlete prosím svoji mailovou adresu na mail: starosta@obeclisna.cz, nebo svůj požadavek napište správci stránek

ZDE

CZECH POINT

Czech point u nás - pro Vás.

http://www.czechpoint.cz/web/

Venkovské turistické informační centrum Dřevohostice

Provoz VTIC Dřevohostice
VTIC_logo_150.jpg


Policie ČR - územní odbor Přerov

http://www.policie.cz/clanek/uzemni-odbor-prerov.aspx


Internetový portál Přerovan

http://www.prerovan.cz/

MAS - Partnerství Moštěnka

http://www.mas-mostenka.cz/

Mikroregion Moštěnka

www.mostenka.CZ

Kraj pod Hostýnem

http://www.hostynsko.cz/

Kraj pod Hostýnem ožívá

http://hostynsko.cz/

Návštěvnost stránek

171178
pata_lisna.jpg