Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Průzkumný vrt 2220_F - p.č. 645 v k.ú. Líšná u Přerova

Průzkumný vrt 2220_F - p.č. 645 v k.ú. Líšná u PřerovaV současné době probíhají na obecním pozemku, p.č. 645 v k.ú. Líšná u Přerova (zatravněná louka nad rodinným domem manžel Zmeškalových, směrem na Karlovice) geologické práce.

 

Firma Bau Geo, s.r.o. zde provádí průzkumný geologický vrt 2220_F, který tato společnost realizuje pro Českou geologickou službu, v rámci zakázky „Rebilance zásob podzemních vod – Oblast 1“.

Geologický vrt je prováděn do hloubky 200 m. Vrt bude po dokončení a petrografickém popisu (popis složení a vlastnosti hornin) vrtného jádra zlikvidován.

Pětiletý projekt spolufinancovaný Státním fondem životního prostředí České republiky, Ministerstvem životního prostředí české republiky a Evropskou komisí v rámci operačního programu „Životní prostředí“ si klade za cíl přehodnocení současných zásob podzemních vod ve vybraných hydrogeologických rajónech, které zahrnují přibližně 1/3 rozlohy České republiky. Součástí projektu je zároveň vytvoření metodických postupů umožňujících pravidelnou aktualizaci pořízených dat v následujících letech na území celé ČR s využitím nejmodernějších technologií.

 

http://www.remotesensing-geology.ic.cz/projects/rebilance.html


16. 12. Albína

Zítra: Daniel

znak obce

Zasílání aktualit OÚ

Zájemci o zasílání aktualit z OÚ, zašlete prosím svoji mailovou adresu na mail: starosta@obeclisna.cz, nebo svůj požadavek napište správci stránek

ZDE

CZECH POINT

Czech point u nás - pro Vás.

http://www.czechpoint.cz/web/

Venkovské turistické informační centrum Dřevohostice

Provoz VTIC Dřevohostice
VTIC_logo_150.jpg


Policie ČR - územní odbor Přerov

http://www.policie.cz/clanek/uzemni-odbor-prerov.aspx


Internetový portál Přerovan

http://www.prerovan.cz/

MAS - Partnerství Moštěnka

http://www.mas-mostenka.cz/

Mikroregion Moštěnka

www.mostenka.CZ

Kraj pod Hostýnem

http://www.hostynsko.cz/

Kraj pod Hostýnem ožívá

http://hostynsko.cz/

Návštěvnost stránek

171178
pata_lisna.jpg