19. 4. Rostislav

12.7.2017
Datum ukončení:
19.7.2017

Během zítřka 14.7.2017 a soboty 15.7.2017 budou na komunikacích probíhat  přípravné práce před pokládkou asfaltových vrstev.

Opravy budou probíhat na p.č. 605 (od Spáčilů č.p. 86 až nahoru k topolům)  a p.č. 288 (od Cagášků k Nelešovským).

Samotná pokládka proběhne během pondělí a úterý (17.-18.7.2017), v tyto dny prosím počítejte s uzavírkou komunikací, kterou jsme avizovali.

Děkuji Vám za spolupráci a trpělivost při provádění oprav.

...

V době příprav, tedy od 11.-16.7. 2017 budou komunikace průjezdné při provádění prací, se zvýšenou opatrností, ale v době samotné pokládky asfaltových vrstev   v pondělí a úterý 17.-18.7.2017, budou komunikace uzavřeny a neprůjezdné pro veškerou dopravu. Přesný den Vám samozřejmě oznámíme, abyste si mohli "vyjet" se svými vozy z domů tak, abyste pak opravenou komunikaci neponičili.

Samozřejmě se budeme uzavírky snažit zkrátit na co nejmenší časové období, abychom Vás příliš nezatěžovali.

Dále žádáme všechny, kdo jsou zvyklí parkovat se svými "pracovními vozidly" na obecních prostranstvích u areálu a u MŠ, abyste ve dnech oprav svá vozidla parkovali mimo naši obec. Plochy budou třeba pro uložení materiálů a pro parkování techniky.